Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

Pozvánka na informačný seminár k programu Európa pre občanov

logo1.jpgEurópsky kontaktný bod pre program Európa pre občanov organizuje informačný seminár k februárovej uzávierke 2019, ktorý sa uskutoční 12. 12. 2018 od 10,00 do 13,00 v Národnom osvetovom centre (Námestie SNP č. 12, Bratislava, zasadačka na 3. poschodí).

Informačný seminár je určený pre mestá a obce, ktoré v rámci medzinárodnej spolupráce plánujú predložiť žiadosť o grant z programu Európa pre občanov vo februárovej uzávierke 2019, ale aj pre tie miestne samosprávy, ktoré majú záujme dozvedieť sa viac o programe Európa pre občanov a jeho možnostiach.

V rámci opatrenia Európska pamäť môžu miestne samosprávy realizovať miestne aktivity s medzinárodným rozmerom s historickým kontextom, v ktorých priblížia historické okamihy a prelomové body širokej verejnosti. Opatrenie Družobné mestá sa zameriava na podporu projektov, ktoré spájajú občanov z partnerských miest prostredníctvom tém v súlade s cieľmi programu, podporuje vytváranie družobných partnerstiev na rôznej úrovni a medzi rôznymi aktérmi nielen medzi obcami, ktoré majú formalizovanú spoluprácu, ale tie miestne samosprávy, ktoré majú iné formy partnerstva.

Registrácia TU.

Sekcia zahraničných vzťahov K ZMOS
22/11/2018


 

Aktuálne ponuky

VÝBEROVÉ KONANIE

Výberové konanie na pozíciu
 Expert/-ka pre štúdiu:
„Dobrovoľníctvo v samospráve – krok k aktívnym komunitám“  Miesto výkonu práce: Bratislava
Odmena/hrubá hodinová sadzba: 
...viac...


 
ÚvodÚvodná stránka