Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

ZMOS združenie miest a obcí

Aktuality

Otvorená výzva Európa pre Občanov – program: Sieť partnerských miest.

i_5432166.jpg


Otvorená výzva Európa pre Občanov – program: Sieť partnerských miest.
Hlavným cieľom projektu je poskytnúť európskym občanom informácie o ich právach a povinnostiach, o európskych udalostiach s veľkým významom pre EÚ a o možnostiach, ...viac...

Zverejnené 20.2.2019


 

Mesto Puškin má záujem o partnerstvo s mestom z Bratislavského alebo Nitrianskeho kraja

puskin1.jpg

Združenie miest a obcí Slovenska informuje členské mestá a obce o žiadosti na nadviazania partnerskej spolupráce mesta Puškin v severozápadnom Rusku, ktoré tvorí časť mesta Petrohrad. Mesto Puškin má záujem o partnerstvo s mestom z Bratislavského ale ...viac...

Zverejnené 31.1.2019


 

Medzištátny futbalový zápas k výročiu Československa

futbal 3.jpgPri príležitosti 100 rokov vzniku Československa pripravilo ZMO, región JE Jaslovské Bohunice a ZMOS podujatie, na ktorom sa stretli starostovia z Čiech i Slovenska, aby si pripomenuli túto významnú historickú udalosť. 

Zápas začal o 15 h príhovorom podpredsedu ZMOS a súčasne domáceho primátora a podpredsedu ZMOS Jozefa Dvonča, ktorý  urobil aj slávnostný výkop. Za ZMOS sa podujatia zúčastnil výkonný podpredseda ZMOS Jozef Turčány.

futbal 2.jpg

Zápas  sa konal na krásnom zrekonštruovanom štadióne, v krásnom počasí, s podporou fanúšikov ZMO, región JE Jaslovské Bohunice a v konečnom výsledku 5:1 pre Slovensko. 

futbal.jpg

Ďakujeme slovenským starostom za reprezentáciu a blahoželáme k skvelému výsledku. 

 


 

dnes je: 23.2.2019

meniny má: Roman, Romana

ÚvodÚvodná stránka