Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuality

Čo sa dozviete v novom čísle Obecných novín?

Aj prvé novoročné dvojčíslo Obecných novín podrobne mapuje dianie v mestách a obciach. Dočítate sa v nich o dôležitých informáciách zo života samospráv.   

INEKO spracovalo analýzu finančnej stability 50 najväčších miest v SR a tiež sa venovalo finančnej analýze vyšších územných celkov. Rezort vnútra má pre tento rok jasné priority. Nielen o tom sa viac dočítate na stránkach prvého tohtoročného dvojčísla. Tiež sa dozviete, prečo má vidiek svoju cenu a nechýbajú ani aktuality zo života miest a obcí. 

Obecné noviny v prvom tohtoročnom dojčísle (1. - 2.) ponúkajú komplexné informácie o všetkom, čo je pre samosprávu zaujímavé. 

 

 

 

               

 

     


 

Aktuálne

Podpora národného systému pre popularizáciu výskumu a vývoja

Centrum vedecko-technických informácií Slovenskej republiky  pripravuje národný projekt „Podpora národného systému pre popularizáciu výskumu a vývoja“, ktorý by mal byť financovaný z fondov EÚ a hľadá ...viac...

Zverejnené 9.11.2016


 

EŠIF 2014-2020

Interreg Europe - projektový zámer poľského partnera

Pri príležitosti plánovaného otvorenia tretej verejnej výzvy na predkladanie projektových návrhov v rámci programu medziregionálnej spolupráce Interreg Europe (termín otvorenia: 1.3.2017-30.6.2017) si ...viac...

Zverejnené 24.1.2017
Aktualizované: 25.1.2017


 
ÚvodÚvodná stránka